Faházas nyaraló eladó!
(A viszonylag nagy kert, és a szép virágok kellemes közérzetet biztosítanak!)
Balaton déli partján, Siófokhoz közel, strandtól kb. 900 méterre, 719 m2 térmértékű, önálló, teljesen bekerített telken eladó a képen látható faházas nyaraló. A telekre személygépkocsival be lehet állni. Bevásárlási lehetőség, buszmegálló, vasútmegálló, élelmiszerbolt 500 méter távolságon belül megtalálhatók. Az ideális térmértékű telek alkalmas a szabadban való tartózkodásra, tavasztól őszig. A képen a nyaraló látható.
A kb. 6,55 m x 6,56 m külméretű, karbantartott faházas nyaraló az alábbi helyiségeket foglalja magába: lakószoba, 3 hálószoba, fürdőszoba (zuhanyozó, mosdó, WC), konyha. Az előbb felsorolt helyiségeken felül, nagyméretű fedett déli terasz található. Az épület egy része alápincézett. A kertben található még egy 2,49 m x 2,97 m külméretű alápincézett szerszámkamra is. A képen a fedett terasz látszik, ahol a tartózkodás kellemes.

A kép a nyaraló alaprajzi elrendezését ábrázolja.
Az 1977 évben épült faházas nyaraló masszív sávalapokon nyugszik. A képeken a lakószoba látható két különböző pozícióból.
A képen az egyik hálószoba látszik.
A képek a két hálószobában készültek.
A kép a konyhát ábrázolja. A gáztűzhely palackos gázról működik.
A képen a fürdőszoba (zuhanyozó, mosdó, WC) látható. Közművek közül: vezetékes ivóvíz, villany, szennyvízcsatorna van bekötve.
A képeken a növényzet egy része és virágok látszanak.
A tehermentes nyaraló irányára 11,5 millió Ft. Minden további és a napi információért irodánkat szíveskedjék keresni! Általunk egyeztetett időpontban a tulajdonos mutatja be az ingatlanát a jelenlétünkben lévő érdeklődőnek. Időpont-egyeztetéshez hívja közvetlenül az értékesítéssel megbízott ingatlanirodát a 06-30-218-0000 telefonszámon! |